• Головна
  • На Житомирщині фіскальна служба виявила 1330 трудових нелегалів
11:04, 25 серпня 2015 р.

На Житомирщині фіскальна служба виявила 1330 трудових нелегалів

Головне управління ДФС у Житомирській області вважає одним з своїх пріоритетних завдань легалізацію зайнятості, зменшення боргів по зарплатні та підвищення рівня оплати праці.

Фахівці фіскальної служби протягом січня-липня 2015 року провели 643 рейдів щодо виявлення у суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб фактів використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин. Під час перевірок виявлено 1330 осіб без укладання трудових договорів. У результаті 119 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності, додатково до бюджету надійшло 1,1 млн. грн. Також за даний період проведено 110 перевірок з питань дотримання діючого податкового законодавства та закону про єдиний соціальний внесок при виплаті заробітної плати. Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

У січні-липні 2015 року на засіданнях районних та міських комісій при органах місцевого самоврядування заслухано керівників 258 юридичних осіб, у яких рахувалась заборгованість з виплати заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб та керівників 388 юридичних осіб, які мінімізували виплату заробітної плати найманим працівникам та сплату податку з доходів фізичних осіб і забезпечено сплату в сумі 1,4 млн. грн. податку на доход фізичних осіб та 7,6 млн. грн. ЄСВ.

Крім того, у січні-липні 2015 року працівники податкових органів області провели індивідуальну роботу з керівниками 590 юридичних осіб, у яких обліковувалась заборгованість з виплати заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб та керівниками 788 юридичних осіб, які мінімізують виплату заробітної плати найманим працівникам та сплату ПДФО. За рахунок самостійно вжитих органами податкової служби області заходів до бюджету додатково надійшло 2,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 15,6 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #податкова #тіньова зарплата #нелегали
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...