• Головна
  • Житомирський зведений загін правоохоронців вирушив у зону АТО
Фото
09:06, 1 вересня 2015 р.

Житомирський зведений загін правоохоронців вирушив у зону АТО

Фото

Правоохоронці змінять своїх колег-земляків на Луганщині, де вже півтора року забезпечують правопорядок: патрулюють у населених пунктах, здійснюють контроль та перепускний режим на блокпостах, вартують важливі об’єкти життєзабезпечення.

31 серпня в актовій залі обласного Управління МВС зібрались представники практично усіх служб та підрозділів міліції Житомирщини, які цього разу вирушають у далеку дорогу. Про готовність особового складу до відрядження та виконання поставлених завдань начальнику УМВС області Валерію Рудику доповів командир зведеного загону Володимир Мазарчук. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.

- Ви всі добровольці, всі козацького роду, - наголосив Валерій Рудик. – Відповідально ставтеся до служби,  підтримуйте один  одного і разом -  ви будете сила. Ваше завдання у зоні проведення антитерористичної операції - робити все для того, аби не постраждали мирні люди.

Очільник УМВС передав командиру зведеного загону український прапор з відбитками долонь дітей бійців АТо та УМВС, виготовлений ними під час занять у місцевому дитячому центрі. За побажанням дітлахів міліціонери встановлять прапор на найвищій точці у місці дислокації полісян.

Також Валерій Рудик вручив відрядженим браслети-обереги, які сплели для бійців АТО його діти.

Слова підтримки та подяки від імені волонтерів та небайдужих житомирян разом з благодійною допомогою правоохоронцям передала радник голови Громадської ради при Житомирській ОДА Тетяна Герасимчук: «Будемо молитися, чекати на вас та допомагати, чим тільки зможемо».

Інструктаж перед від’їздом правоохоронцям провів заступник начальника УМВС Микола Юсковець.

Після кількахвилинного прощання з рідними, друзями та колегами правоохоронці Житомирщини вирушили боронити мир і правопорядок у зоні проведення АТО.

#Житомир #АТО #правоохоронці #виїзд,
Оголошення
live comments feed...