![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Ярмарок
12:25, 5 вересня 2015 р.
У Житомирі на продовольчому ярмарку можна дешево купити картоплю, мед, овочі та фрукти
Ярмарок
Сьогодні, 5 вересня, у Житомирі по вул. Небесної Сотні (від вул. Київської до вул. Лятошинського) проходить ярмарок-продаж сільськогосподарської та харчової продукції.
Товаровиробники області (сільськогосподарські і фермерські господарства, харчові підприємства) у широкому асортименті представили овочі, фрукти, рибу, м’ясну і молочну продукцію, муку, хліб та хлібобулочні вироби, мед та ін.
Такий захід відбувається вже не перший рік і приваблює житомирян та гостей міста.
Т.в.о. начальника управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Леонід Бабич зазначив: «За ініціативи голови обласної державної адміністрації Сергія Машковського ярмарки сільськогосподарської та харчової продукції знову відновлені, оскільки раніше у зв’язку з високою температурою повітря їх проведення було неможливим. Товаровиробники області з радістю погоджуються приймати участь у таких заходах та забезпечувати громадян не лише продукцією на зимовий період (картопля, мед, овочі), але і продуктами харчової промисловості. Ціни на ярмарку на порядок нижчі, ніж у магазинах, тому люди залишаються задоволені».
Також Леонід Бабич наголосив, що подібні заходи за можливості будуть продовжуватися протягом осіннього періоду аж до перших морозів.
Нагадуємо, що сьогодні ярмарок-продаж буде функціонувати до 16.00 години.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...