• Головна
  • У Житомирі новий театральний сезон вражатиме прем'єрами
Прес-конференція
12:39, 9 вересня 2015 р.

У Житомирі новий театральний сезон вражатиме прем'єрами

Прес-конференція

16 вересня Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.Кочерги відкриє свій новий 72-ий театральний сезон виставою "Любов та ненависть у Вероні". Це прем'єрна вистава режисера Петра Авраменка поставлена за п'єсою Г. Горіна "Чума на ваші дві родини".

Крім того театр готує й інші цікаві новинки для житомирських глядачів. Яким буде свіжий театральний сезон розповіли під час прес-конференції генеральний директор театру заслужений працівник культури України Наталія Миколаївна Ростова, художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Наталія Миколаївна Тімошкіна, актор та режисер театру Петро Михайлович Авраменко, комерційний директор театру Ніна Іванівна Рябенко.

Наталія Ростова почала з приємних новин:

"71-й театральний сезон був для театру успішним: прем'єри, аншлаги. Закрився театральний сезон з великим оптимізмом. Літо швидко минуло і ми раді цьому, адже ми позитивно налаштовані на 72-й театральний сезон. У творчого керівництва великі плани щодо цього сезону. Після закриття сезону був шалений ажіотаж, телефонні дзвінки та прохання подивитись прем'єру Петра Авраменка "Любов і ненависть в Вероні", тому відкриваємось саме цією виставою".

Також в театрі з'явились нові обличчя: актриса, яка проходила практику в театрі, студентка Київського театрального інституту Юлія Іваницька та маститий актор з Рівенського театру, який переїхав до Житомира, В'ячеслав Давидюк. Також поповнився бутофорський цех.

Наталія Тімошкіна та Петро Авраменко без деталей, але розповіли, що готують прем'єри, які скоріш за, при вдалих обставинах будуть представлені наприкінці осені.

Хоча керівництво театру і наголосило на певних проблемах закладу та байдужості обласного керівництва.

"За 50 років існування театру, він зносився. Вікна та комунікації застарілі. Неутеплена сценічна сцена. В службовій частині цьогоріч стало тепліше, оскільки там поставили нові вікна. Щодо усього іншого, то не тільки глядачам доведеться взимку мерзнути, але й акторам працювати в таких умовах. Крім того, ми ще не отримали нових вказівок по газу... Як відомо нещодавно згорів Черкаський театр. Це сумна звістка. Але і внашому театрі є проблеми з протипожежною безпекою. Це питання буде піднято на  найближчій сесії облради", - зазначила Наталія Ростова.

Театр завжди підтримує проведення в місті благодійних заходів. Проте тут теж є свої нюанси, про які зауважила Наталія Тімошкіна. Суть полягає в тому, що на театр покладається відповідальність більша ніж на організаторів благодійних масових заходів, що є не правильним.

На завершення прес-конференції президія розповіла, що до нового року щільно розписаний графік обмінних гастролей та звісно участь у різних фестивалях.

Петро Авраменко розповів про кураторство підготовки Культурної версії Дня міста, приїзд Львівського театру "Воскресіння" і наголосив, що виношує ідею створення власних вуличних вистав.

А Наталія Тімошкіна поділилась, що на відкриття нового сезону може завітати російський драматург Володимир Дяченко, автор п'єси "Жінка в стилі JAZZ".

"Нас тішить, що в Росії знають нас і драматург прагне вживу побачити виконання моновистави", - констатувала Наталія Тімошкіна.

Тож 72-й театральний сезон буде не менш насиченим та цікавим. Чекаємо з нетерпінням відкриття, яке відбудеться 16 вересня очікуваною виставою житомирського режисера Петра Авраменка "Любов і ненависть у Вероні".

Фото:Олександр КРИЖАНІВСЬКИЙ

#житомир #театр #ростова #тімошкіна #авраменко
Оголошення
live comments feed...