• Головна
  • У Житомирі відбувся традиційний фестиваль «Житомирська вежа»
День міста
12:37, 13 вересня 2015 р.

У Житомирі відбувся традиційний фестиваль «Житомирська вежа»

День міста
12 вересня у Житомирі відбувся традиційний фестиваль "Житомирська вежа", присвячений Дню міста.  Організатори заходу - «Благодійний фонд «Надія Є» спільно з комунальним підприємством “Житомирводоканал” за підтримки міської ради.
 
«Ми, житомиряни,  маємо об’єднатися в любові до  рідного міста, його культурних та духовних  традицій, а також берегти в чистоті і шанувати воду як основне  джерело,   що було основою народження нашого Житомира, -  зазначила Надія Юшкевич, директор БФ «Надія Є».
 
Святковий концерт відбувся за участі  ансамблю бального танцю «Ритм», лауреатів мистецької акції «Якщо ти зірочка, засвітись», лауреатів Премії ім. О.Пчілки». Про це повідомляє   управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Також за участю модельного агентства «Nonikmodals» та учасників проекту «Їх обличчя, його біографія »  відбулося театралізоване костюмоване дійство «На бал до вежі» .
 
На святі було представлено фотовиставку, побудовану на  матеріалах тематичного календаря « Їх обличчя, його біографія»( фотохудожник  Олександр Тарасюк), досягнення представників науково-дослідницької думки Житомира у галузі води; фотовиставку  професора М.М. Заброцького “Архетип води” ( у  діамантах води — перлини нашого міста” ; виставку  дитячих малюнків школярів міста  на тему «Кожна краплина має значення” ; книжкову виставку , присвячену житомирській вежі. 
#житомир #день міста #житомирська вежа #фестиваль #надія є #Надія юшкевич
Оголошення
live comments feed...