• Головна
  • «Виявляється, Житомир старший від Львова», - Руслана Лижичко привітала житомирян з Днем міста
Гала-концерт
17:40, 13 вересня 2015 р.

«Виявляється, Житомир старший від Львова», - Руслана Лижичко привітала житомирян з Днем міста

Гала-концерт
12 вересня  на головній  сцені Житомира, майдані Соборному, жителів і гостей міста привітала українська співачка Руслана Лижичко
На  запрошення в.о. міського голови Любові Цимбалюк Зірка  подарувала свій виступ  житомирянам в День народження міста.
 
 « Я читала про Житомир і, чесно кажучи, була здивована, що вашому місту виповнюється 1131 рік. Це – одне з найдревніших міст. Як львів’янка, я  вважала, що древнішим містом є Львів. Виявляється, Житомир старший від Львова», - розповіла співачка під час інтерв’ю.
Руслана  зазначила, що ознайомилася з історією Житомира й відмітила, що цікаво було пізнати  походження назви міста та історію видатних особистостей, народжених в Житомирі.
 
«Я була вражена, що тут народилися Сергій Корольов, Святослав Ріхтер, Борис Лятошинський. В Житомир приїжджало багато знаменитостей, такі як: Марія  Заньковецька, Тургєнєв. У 1918 році тут був уряд УНР. Для мене особисто   цікаво подивитися, чим ви дихаєте, які настрої в житомирян. З впевненістю кажу, Житомир – місто, яким слід пишатися».
 
Свій виступ українська співачка та громадська активістка присвятила 95-ій аеромобільній бригаді та з вдячністю звернулася до захисників «Хлопці, ви вже такі рідні стали. Не вистачить слів та життя для вдячності за вашу сміливість. Знайте, є  люди, які моляться за вас щиро».
Разом з житомирянами  Руслана заспівала Гімн України та зі сцени  побажала Житомиру процвітання, згуртованості, єдності,  незламної та сильної України. 
 
Не менш тепло зустріли співачку близько 10 тис житомирян.
#житомир,день міста #руслана лижичко #цимбалюк
Оголошення
live comments feed...