• Головна
  • У Житомирі рятувальники провели рейд з метою недопущення виникнення пожеж в екосистемах
Безпечні пікніки
12:13, 14 вересня 2015 р.

У Житомирі рятувальники провели рейд з метою недопущення виникнення пожеж в екосистемах

Безпечні пікніки

Кожного року з наступанням осені, за традицією, громадяни виїжджають на пікніки до лісу та до лісопаркових зон. Проте через нехтування елементарними правилами пожежної безпеки під час відпочинку зростає ймовірність виникнення пожеж на відкритих територіях.

Аби запобігти біді та привернути увагу громадськості до проблем в екосистемах, впродовж вересня, спеціалісти Житомирського міського відділу У ДСНС УкраїниуЖитомирській області проводять роз’яснювальну роботу серед відпочиваючих у найпопулярніших місцях відпочинку.

Як безпечно розпалити багаття

-Місце для багаття обирайте на відкритому, але захищеному від вітру місці.

-Не можна розводити багаття ближче, ніж у 4–6 метрах від дерев, смолистих пнів або коренів.

-Не розводьте багаття на ділянках із сухим очеретом, мохом або травою.

-Не розводьте велике багаття. По можливості використовуйте вже існуючі місця для розведення вогнища. 

- Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Навіть невеликий вітерець здатний викликати швидке поширення вогню.

- Залишаючи місце відпочинку, загасіть вогнище, заливши його водою. Переконайтесь, що у вогнищі не залишилось жодної жарини.

Також фахівці служби цивільного захисту роз’яснювали громадянам елементарні правила поведінки під час відпочинку поблизу водних об’єктів. Адже температура води річки Тетерів вже досить прохолодна для купання, що становить велику небезпеку для бажаючих скупатися.

«Уже вкотре фахівці Житомирського міського відділу У ДСНС України у Житомирській області звертаються до мешканців міста Житомира з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки під час відпочинку на відкритих територіях. І, сьогодні, під час проведення профілактичного заходу, рятувальники ще раз роз’яснили  любителям відпочинку на природі основні правила та вимоги, щоб уникнути пожеж та матеріальних збитків в екосистемах міста.

#житомир #рейд #рятувальники #пікніки #пожежі
Последние новости
Оголошення
live comments feed...