• Головна
  • Житомиряни вразили Руслану Лижичко тисячма вогниками
Відео
12:57, 14 вересня 2015 р.

Житомиряни вразили Руслану Лижичко тисячма вогниками

Відео

В суботу відома українська співачка Руслана Лижичко виступила в Житомирі на концерті присвяченому до Дня міста.

Як розповіла Руслана, дивлячись на людей в Житомирі, вона бачила, як від них йшло світло, наскільки вони сонячні, привітливі та щирі:
«Зі сцени я побачила тисяч десять людей (а може і більше – була заповнена вся площа), які прийшли відзначити 1131-річчя Житомира. Вони виглядали щасливими. Нам, музикантам, вдається музикою зробити так, що люди на якийсь момент забувають про свої турботи і проблеми, але хочеться, щоб ці люди були щасливі завжди, щоб у них не забирали останнє, а намагалися робити їх щасливими у повсякденному житті».
Співачка зазначила, що виступ у Житомирі став один із найбільш енергетичних концертів, серед тих, які відбулися за останній час.
«Житомир мене вразив. Не лише кількістю вогників, які запалили на дахах будинків, а тим, якими світлими залишаються люди, не зважаючи на весь той негатив, який звалився на Україну, не зважаючи на всі потрясіння і шок. Символічно під час концерту до мене підійшли молодята, які тільки побралися, і попросили, щоби я їх благословила. Звичайно, я їх благословила і побажала народити багато діточок. З цим же я звернулася і до всіх зі сцени. Адже найкраще кохають українські чоловіки, а дівчата мають закохатися і народити багато дітей. Такі прості сімейні цінності маємо ми не в гаслах, а на діях. Раніше я їхала після концертів і мені було достатньо, що люди були щасливі і я отримала свою сатисфакцію і як людина, і як музикант. Після вчорашнього концерту я чи не вперше задумалася, що незважаючи на ту радість, яку вони мали на концерті від того, що були разом, гукали «Слава Україні» і співали «ла-ла-ла». Житомир – одне з найдревніших міст з величезною історією. Я спеціально «рекламую» це місто і привертаю до нього увагу, тому що Європа і весь світ має знати, наскільки древню історію має Україна. Вважаю, що таким історичним містам мають виділятися окремі дотації, щоби світ знав, які древні міста в Україні. Ці міста мають не просто зберігатися, а квітнути», – розповіла Руслана.
#житомир #руслана #95 бригада #день міста,
Оголошення
live comments feed...