• Головна
  • На Житомирщині екологи припинили діяльність трьох незаконних точок випалювання деревного вугілля
Перевірки
16:21, 17 вересня 2015 р.

На Житомирщині екологи припинили діяльність трьох незаконних точок випалювання деревного вугілля

Перевірки

На численні звернення громадян Житомирщини щодо масового випалювання вугілля підприємцями, Державна екологічна інспекція у Житомирській області спільно з правоохоронними органами відреагували миттєво.

По факту надходжень даних звернень здійснюються виїзні перевірки стосовно незаконної діяльності суб’єктів господарювання з випалювання деревного вугілля.

Зазначена діяльність в більшості випадків здійснюється без наявності відповідних дозвільних документів, внаслідок чого завдається шкода навколишньому природному середовищу. Відкритий процес виходу викидів в атмосферне повітря з саморобного устаткування для випалювання вугілля «бочок» перенасичує навколишнє середовище небезпечними речовинами (оксид натрію, оксид сірки, вуглекислий газ, суспендовані тверді частинки, смоли та ін.) які в результаті негативно впливають на органи дихання та в цілому на здоров’я людей.

За результатами перевірок Держекоінспекції у Житомирській області припинено діяльність з послідуючим демонтажем устаткування по випалюванню деревного вугілля в с. Ягнятин Ружинського району, с. Марківка Баранівського району, в с. Літки та с. Глухова Лугинського району Житомирської області.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють або мають намір налагодити діяльність з випалювання деревного вугілля на території Житомирської області - попередньо забезпечити виконання вимог природоохоронного законодавства в частині отримання відповідних дозвільних документів та погоджень згідно законодавства України, а також попереджаємо, що за порушення вимог природоохоронного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

#житомирщина #випалювання #деревне вугілля #екологи
Оголошення
live comments feed...