• Головна
  • Потенційні кандидати і партії на Житомирщині здійснили фальстарт виборчої кампанії, - Жанна Чмут
Прес-конференція
09:09, 23 вересня 2015 р.

Потенційні кандидати і партії на Житомирщині здійснили фальстарт виборчої кампанії, - Жанна Чмут

Прес-конференція

Під час прес-конференції координатор мережі ОПОРА в Житомирській області Жанна Чмут поінформувала про перебіг та особливості місцевих виборів у Житомирській області та Україні.

Координатор презентувала узагальнену інформацію по результатам формування ТВК в області, зміни кількості депутатів та кількості виборців, розповіла про «мапу порушень» у спостереженні за виборами, правові колізії нового законодавства та перші порушення.

«Значна кількість потенційних кандидатів і партій на Житомирщині здійснили фальстарт виборчої кампанії, розпочавши активно рекламувати свою діяльність у ЗМІ, на носіях зовнішньої реклами та через соціальні акції до офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня і  до реєстрації, що порушує принцип рівності можливостей та ч.2 ст.54 ЗУ «Про місцеві вибори», – розповіла Жанна Чмут.

Експерт ОПОРИ поінформувала про можливість реалізації виборчого права мешканцями тимчасово окупованих територій та основні ризики цьогорічної кампанії. «Вибори, незважаючи на коротку тривалість, будуть насиченими інформаційно та подієво, так як на місцеві вибори припадає найбільша кількість суб’єктів виборчого процесу», – зазначила Жанна Чмут.

Спостереження за місцевими виборами триватиме вересень-жовтень. Роль спостереження полягає в профілактиці порушень та незаангажованій оцінці виборчого процесу. Спостерігачі ОПОРИ слідкують за виборчими комісіями, застосуванням законодавства, адміністративного ресурсу, доступу кандидатів до агітації. За виборами протягом всього терміну кампанії в Житомирській області спостерігають 6 довготривалих спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #партії #вибори #опора #жанна чмут
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...