• Головна
  • УСБУ в Житомирській області нагадує «телефони довіри» напередодні місцевих виборів
17:28, 25 вересня 2015 р.

УСБУ в Житомирській області нагадує «телефони довіри» напередодні місцевих виборів

Служба безпеки України вживає всіх належних заходів для забезпечення державної безпеки напередодні і під час місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, своєчасного виявлення, ефективного запобігання та припинення проявів терористичного і екстремістського характеру стосовно всіх учасників виборчого процесу. В межах своєї компетенції сприяє органам державної влади у забезпеченні демократичного і конституційного волевиявлення громадян.

 Інформацію про можливі правопорушення у ході виборчої кампанії у сфері державної безпеки мешканці і гості Житомирщини можуть повідомляти за номером цілодобової телефонної «лінії довіри» обласного Управління СБУ (0412) 47-21-52 або ж надсилати на електронну скриньку [email protected].

 Крім того, для звернень громадян цілодобово працює «гаряча» лінія Служби безпеки України 0-800-501-482 та електронна скринька [email protected].

 Отримана інформація обов’язково буде перевірена, а конфіденційність – забезпечена. За результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

#житомирщина #телефон довіри #сбу #вибори
Оголошення
live comments feed...