• Головна
  • Бердичівляни скаржаться на підприємства, які здійснюють несанкціоновані скиди у річки
Рейд
14:07, 25 вересня 2015 р.

Бердичівляни скаржаться на підприємства, які здійснюють несанкціоновані скиди у річки

Рейд

На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції у Житомирській області неодноразово надходять дзвінки від жителів Бердичева, яким набрид постійний сморід запаху аміаку.

Причинами погіршення екологічних норм стали декілька діючих виробничих підприємств різних форм діяльності здійснюють несанкціоновані скиди у струмок Грабарка, а міське комунальне підприємство «Бердичівводоканал» здійснює постійний скид з колектора головної каналізаційної насосної станції у р. Гнилоп’ять по пров. Урожайному, - пояснюють в Державній екологічній інспекції в Житомирській області.

23 вересня поточного року комісією в складі інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області, представників громадських організацій та громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації здійснено виїзд в м. Бердичів з метою обстеження р. Гнилоп’ять і струмка Грабарка для виявлення несанкціонованих скидів побутових нечистот у зазначені водні об’єкти.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Житомирській області відібрано 9 проб зворотних та поверхневих вод. Про результати лабораторних досліджень буде повідомлено додатково.

#бердичів #екологи #забруднення #гнилопять #викиди #аміак #бердичівводоканал
Оголошення
live comments feed...