• Головна
  • У Радомишлі керівник лісгоспу масово вирізає ліс
Фото
11:05, 28 вересня 2015 р.

У Радомишлі керівник лісгоспу масово вирізає ліс

Фото

На Житомирщині ДП «Радомишльське лісомисливське господарство», покликане примножувати та оберігати лісовий фонд регіону, масово вирізає ліс. Серед іншого, під вирізку потрапляють і зовсім молоді дерева. Зрозуміло, що такі масштаби винищення лісу не є підпільними, а підпорядковуються відповідно керівнику ДП «Радомишльське ЛМГ» Івану Васильовичу Дмитренку.

Проблема незаконної вирубки лісів стоїть сьогодні як ніколи гостро. Критичну ситуацію можна споглядати в Житомирській області в Радомишлі. Тут щодня масово вирубуються тисячі дерев під керівництвом власне директора Радомишльського лісгоспу. За словами екологів, за останні роки скорочуються площі передусім молодих лісів, адже з молодняка роблять будинки в зруб і на ринку такий матеріал коштує великі гроші.

Як розповідають тутешні, винищення лісу відбувається у великих масштабах, за добре відпрацьованими схемами. Заробляє на таких незаконних діях передусім новопризначений очільник лісгоспу. Івана Дмитренка було призначено на цю посаду зовсім недавно, і очевидно, перш за все він обрав інші більш прибутковіші пріоритети своєї роботи.

Фото: керівник ДП «Радомишльське ЛМГ» Іван Васильович Дмитренко

Попри численні скарги мешканців, вирубка лісів буквально «дійшла» до будинків жителів Радомишльщини.

Б’ють на сполох і екологи регіону, адже якщо найближчим часом не буде вжито дієвих заходів щодо незаконних дій Івана Дмитренка, ліси Радомишльщини можуть опинитися під загрозою.

Наразі ситуація набирає обертів і в інформаційному просторі.

#радомишль #іван дмитренко #ліс #вирубка,
Оголошення
live comments feed...