• Головна
  • У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій
Акція
16:11, 28 вересня 2015 р.

У Житомирі школярам провели інструктаж з надзвичайних ситуацій

Акція

Сьогодні відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальників Житомирського міського відділу  Управління ДСНС України у Житомирській області спільно із представниками товариства Червоного Хреста України для учнів ЗОШ №36.

Запобігти. Врятувати. Допомогти - саме під такою назвою була проведена акція в ЗОШ №36. Дана подія направлена на висвітлення питання дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації та надання першої допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій. Для учнів школи в ігровій формі було проведено інструктаж, як поводити себе при виникненні надзвичайних ситуаціях. Діти мали змогу побути рятівниками - одягнути форму пожежних, погасити умовну пожежу, надати першу медичну допомогу постраждалим.

Працівники товариства Червоного Хреста навчали підростаюче покоління правилам надання першої медичної допомоги та проводили конкурси. Вогнеборці у свою чергу надали можливість порівнятися своїми силами із суперником-однолітком, подолавши випробування справжніх рятувальників. Вир емоцій та дитячого сміху просто таки переповнювали дітвору під час участі у різноманітних конкурсах, під час яких булла роздана сувенірна продукція.

У кінці було підбито підсумок і зазначено, що всі повинні вміти запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, врятувати тих, хто опинився в цих ситуаціях, і надавати першу медичну допомогу.

#житомир #36 школа #рятувальники #червоний хрест #надзвичайні ситуації
Оголошення
live comments feed...