• Головна
  • Скасовано скандальне рішення щодо заборони використання емульсійної вибухівки «ЕРА» на Житомирщині
Рішення
10:00, 22 жовтня 2015 р.

Скасовано скандальне рішення щодо заборони використання емульсійної вибухівки «ЕРА» на Житомирщині

Рішення

15 жовтня 2015 року відбулось засідання 34 сесії Житомирської обласної ради, за результатами якого стежили більшість підприємств гірничодобувної галузі регіону. 

Причиною цього було те, що деякі недобросовісні виробники емульсійних вибухових речовин, які є прямими конкурентами виробника емульсійної вибухівки «ЕРА», Державного підприємства «НВО «Павлоградський хімічний завод», у неправомірний та неконкурентний спосіб пролобіювали через Житомирську обласну раду прийняття у вересні цього року рішення № 1636 «Про звернення депутатів обласної ради до міських, селищних та сільських рад області щодо заборони використання вибухівки марки «Ера». Таке рішення було прийняте радою, у т.ч. внаслідок введення в оману більшості депутатів обласної ради. Цим рішенням недобросовісні конкуренти намагалися встановити монополію на постачання гірничодобувним підприємствам Житомирської області вибухівки, шляхом обмеження присутності на регіональному ринку Державного підприємства «НВО «Павлоградський хімічний завод», що виробляє високоякісну та дешеву вибухівку.

Попри шалений тиск з боку заангажованих депутатів та чиновників, 15 жовтня 2015 року Житомирською обласною радою все ж таки було скасовано скандальне рішення щодо заборони використання емульсійної вибухівки «ЕРА» в Житомирській області.

Так, після доповідей депутатів, які займались вивченням цього питання, та емоційного і бурхливого обговорення, відбулось голосування,  на якому за скасування заборони на використання вибухівки «ЕРА» віддали голоси майже всі присутні депутати. Сумлінний підхід до вирішення даного питання, деталізоване вивчення усіх документів та експертних висновків дало змогу прийняти об’єктивне рішення. Це стало можливим, завдяки відповідальному ставленню до виконання своїх обов’язків окремих працівників Житомирської облдержадміністрації та депутатів Житомирської обласної ради, про яких варто згадати окремо.

Так, професіоналізм та державницький підхід т.в.о. директора департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації Романа Анатолійовича Крисюка та начальника відділу природних ресурсів Ігоря Володимировича Білого у дослідженні даної проблеми допомогли об’єктивно розібратися депутатам Житомирської обласної ради у спірному питанні.

Також хотілося б відмітити досконале вивчення питання та принциповість при обговоренні резонансного питання окремих депутатів Житомирської обласної ради: Миколи Миколайовича Дейсана (Фракція «Народна Партія»), Олександра Миколайовича Нехворовського (Фракція «Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»), Володимира Васильовича Нагорняка (позафракційний), Василя Петровича Сухораба (Фракція «Народна Партія»), Василя Івановича Куницького (позафракційний),  Артура Євгенійовича Мінаєва (Фракція «Батьківщина»),  Юрія Івановича Тарасюка (Фракція «Батьківщина»). Саме після їхніх доповідей було прийнято рішення, завдяки якому поновлено права як виробника вибухівки марки «Ера», так і більшості щебеневих заводів Житомирської області.

У результаті голова Житомирської обласної ради Віталій Француз зазначив, що не бажає ставати інструментом для окремих представників бізнесу, з метою втілення їх власних комерційних інтересів. Тим паче, детальний розгляд заяв та документів виявив відсутність жодних офіційних підстав забороняти використовувати вибухівку марки «ЕРА» на гранітних родовищах.

Радує те, що у вирішенні питання об’єдналися та знайшли порозуміння депутати різних фракцій та позафракційні депутати.

Ефективна робота народних обранців та прийняття справедливого рішення дає шанс на побудову прозорої економічної системи в Україні, в якій не буде місця неринковій конкуренції та корупції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир Облрада #вибухівка ЕРА #емульсійна вибухівка #ера #Павлоградський хімічний завод #Крисюк Роман Анатолійович #Білий Ігор Володимирович #Дейсан Микола Миколайович #Нагорняк Володимир Васильович #Сухораб Василь Петрович #Куницький Василь Іванович
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...