• Головна
  • Школярка Житомирщини отримуватиме Президентську стипендію
18:20, 2 листопада 2015 р.

Школярка Житомирщини отримуватиме Президентську стипендію

Відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та від 1 вересня 2011 року № 884 «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» Петром Порошенком призначені стипендії учням шкіл та студентській молоді.

Серед переможців V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка є і учениця Головинської гімназії Черняхівського району – Краснобока Марина.

Коментуючи отримання такої високої оцінки своїх знань, Марина пояснила, що саме їй допомогло стати переможницею конкурсу: «Однозначно – патріотизм. Гордість за те, що я – українка, любов до землі, на якій я народилася, бажання робити корисні справи для своєї Батьківщини». На цьому досягненні учениця зупинятися не збирається, а продовжуватиме займатися вивченням та удосконаленням знань рідної мови. В майбутньому планує вступити до вищого навчального закладу філологічного спрямування.

Довідково:
Указ Президента України №602/2015 «Про призначення стипендій Президента України переможцям V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» від 23 жовтня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Президентська стипендія #Краснобока Марина,черняхівський район
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...