Результати
17:03, 9 листопада 2015 р.

Коростень вдруге став Чемпіоном області футбольного сезону

Результати

07 листопада відбувся заключний тур Чемпіонату та Першості Житомирської області з футболу сезону 2015 року.

У Чемпіонаті  СК Коростень розгромив ФК Пулини з рахунком 6:0 та став переможцем Чемпіонату, друге місце посів  ФК Бердичів  здобувши перемогу над ФК Фортуна місто Андрушівка з рахунком 2:1. На третьому місці ФК Мал Коростень здобувши технічну перемогу над ФК Авангард Новоград-Волинський.

А от в Першості ФК Миропіль на виїзді обіграв ФК Полісся Городниця з рахунком 4:2, та посіла перше місце! На другому місці Полісся Олевськ та на третьому місці ФК Автомобіліст Стрибіж  розгромивши в суху ФК Стоун місто Житомир з рахунком 10:0.

Результати  заключного туру  Чемпіонату та Першості Житомирської області з футболу.