![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:31, 26 листопада 2015 р.
Житомиряни отримають у грудні нові рахунки за газ
У грудні житомиряни отримають нові рахунки за газ (за листопад 2015 року).
Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу громадянам необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх до ПАТ «Житомиргаз» впродовж наступних 5 днів.
У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.
Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на сайті http://104.ua або через Контакт-центр для споживачів газу по телефону (0412) 55-80-04 та (097) 60-60-104.
Якщо громадянин не встиг передати фактичні показання, тоді їх з датою зняття необхідно вказати у відривному талоні рахунку. Вказані у талоні фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.
Якщо споживач не отримав рахунок від газопостачального підприємства до 15 числа наступного місяця, можна самостійно зняти показання лічильника, розрахувати обсяг і вартість спожитого природного газу і сплатити за нього у будь-який зручний спосіб не пізніше 25 числа наступного місяця.
Пам’ятку споживачу з поясненнями рахунку за газ можна переглянути тут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...