• Головна
  • У Великодні дні поліція Житомирщини працюватиме у посиленому режимі
Відео
13:33, 14 квітня 2017 р.

У Великодні дні поліція Житомирщини працюватиме у посиленому режимі

Відео

У ніч з 15 на 16 квітня у 738 культових спорудах, розташованих у 622 населених пунктах області, заплановані Великодні богослужіння. У святкових заходах очікується участь понад 157 тисяч жителів Житомирщини. Про це на брифінгу 13 квітня повідомив заступник начальника ГУНП області Артем Лисогор.

Найбільш чисельні релігійні відправи відбудуться у Житомирі (близько 16 тисяч учасників), Житомирському (22 тис.), Ружинському (15,5 тис.), Хорошівському (13 тис.), Новоград-Волинському (12 тис.), Романівському (9 тис.), Бердичівському (8 тис.) та інших районах.

Публічну безпеку та правопорядок під час Великодніх заходів вартуватимуть близько 750 поліцейських та близько 250 їх громадських помічників.

Загалом з 14 квітня працівники поліції працюватимуть у посиленому варіанті несення служби з метою вжиття додаткових превентивних заходів. Їх завданнями будуть організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Лише в обласному центрі на вулиці міста, окрім щоденних екіпажів автопатрулів, вийдуть ще додаткові піші наряди поліцейських.

- Ми відновлюємо роботу кінних патрулів, які працюватимуть у місцях масового відпочинку людей у парках та лісопаркових зонах, - повідомив Артем Лисогор. – Уже на Великдень їх екіпажі можна буде побачити у гідропарку обласного центру.

Нагадаємо, що Великдень у Житомирі: на Михайлівській та Лятошинського пройде загальноміське святкування.

#житомир #великдень #поліція #порядок
Оголошення
live comments feed...