• Головна
  • Житомиряни долучаться до покращення пересування по місту
16:34, 13 квітня 2017 р.

Житомиряни долучаться до покращення пересування по місту

У рамках проекту  Integrated Urban Development in Ukraine німецький центр інновацій розробив для декількох міст України, серед яких і Житомир, додаток для дослідження мобільності містян. Таким чином, громадяни долучаться до неймовірної корисної справи - покращення пересування по місту. При цьому, витрачаючи мінімум часу і зусиль, скачавши мобільний додаток і користуючись ним.

Такий підхід вже давно оцінили в європейських країнах, де громадяни досліджують свої маршрути і одночасно допомагають владі вдосконалити інфраструктуру. Серед житомирян також ця новація вже набирає розголосу, але поки цього недостатньо і організаторам необхідна максимальна підтримка. Активне користування додатком мінімум десять днів зробить великий крок для дослідження і моделювання на майбутнє нового транспортного простору нашого міста.

Житомирянам потрібно скачати додаток Мodalyzer в Google Play чи App store. Після реєстрації регулярно зазначати скільки часу пересувалися містом в громадському транспорті, автомобілі чи на велосипеді. Дослідивши результати, організатори зможуть створити реальну картину необхідних змін в транспортній системі Житомира.

А наприкінці дослідження буде проведено розіграш цікавих та корисних подарунків.

#житомир #транспорт #Modalyzer
Оголошення
live comments feed...