• Головна
  • У Житомирі вчителі опановували оновлену програму трудового навчання у школах
18:23, 26 квітня 2017 р.

У Житомирі вчителі опановували оновлену програму трудового навчання у школах

Вчителі та освітяни з різних міст України зібрались сьогодні, 26 квітня, у  Житомирі для того, аби навчитись новим підходам до формування змісту трудового навчання у школах та зробити навчально-виховний процес більш якісним та цікавим для учнів. Зустріч відбулась у рамках Всеукраїнського семінару-практикуму, який відбувся у Житомирському вищому професійному училищі сервісу і дизайну.

Про це повідомляє сайт Житомирської ОДА.

 «Все, що ми сьогодні презентуємо вам, вчителям, готувалось роками. До цього варіанту оновленої програми з трудового навчання для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів ми йшли через запровадження проектування, через варіативні модулі. Тому головне ваше завдання сьогодні – ці ідеї, які ви почуєте, перенести до себе в регіони і поділитись ними зі своїми колегами», – зазначив заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко

 Т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька додала, що надзвичайно приємно в одному з найкращих закладів професійно-технічної освіти Житомищини приймати гостей з різних регіонів України – близько 60 вчителів взяли участь у семінарі-практикумі.

 Під час семінару учасники детально ознайомились з новими підходами до формування змісту трудового навчання, шляхами реалізації мети та завдань предмета. Одним із практичних завдань заходу був майстер-клас з розроблення календарного планування за оновленою програмою.

#житомир #трудове #семінар
Оголошення
live comments feed...