• Головна
  • «Рух проти ненависті»: житомирські автори презентували посібник та поштові листівки
15:25, 23 червня 2017 р.

«Рух проти ненависті»: житомирські автори презентували посібник та поштові листівки

«Рух проти ненависті»: житомирські автори презентували посібник та поштові листівки

У Житомирі презентували методичний посібник «Поради з протидії мові ненависті через освіту з прав людини: український вимір», автором-упорядником якого є Надія Павлик, кандидат педагогічних наук, доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Презентація проходила 22 червня на прес-конференції з нагоди проведення на Житомирщині Міжнародної акції «Рух проти ненависті: регіональний вимір» за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

Посібник висвітлює зміст основних понять освіти у сфері прав людини, характеризує етапи організації неформальної освіти з протидії мові ненависті, а також у посібнику подано практичні розробки з протидії мові ненависті через освіту з прав людини.

Автор посібника Надія Павлик наголошує на тому, що видання адресовано, в першу чергу, фахівцям соціальної та педагогічної сфер, студентам і аспірантам педагогічних спеціальностей, активістам дитячих та молодіжних громадських організацій, а також усім зацікавленим у формуванні громадянського суспільства та викладанні висвітлених у виданні тем.

Також на прес-конференції були презентовані поштові листівки, створені житомирським художником-карикатуристом Василем Вознюком у рамках кампанії «No Hate Speech Movement» та проекту Укрпошти «Пошта добра».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #рухпротиненависті #вознюк #листівки #поштадобра #методичка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...