• Головна
  • Фонд братів Кузьміних отримав грант Житомирської ОДА для допомоги учасникам АТО
09:19, 1 вересня 2017 р.

Фонд братів Кузьміних отримав грант Житомирської ОДА для допомоги учасникам АТО

Підтримку з обласного бюджету до кінця року отримає благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних». Громадська організація надаватиме безкоштовну реабілітаційну, психологічну, оздоровчу допомогу ветеранам війни, учасникам АТО, дітям та дорослим з інвалідністю.

Відповідну конкурсну пропозицію «Здоровий Житомирський край» одноголосно підтримали вчора, 30 серпня, члени Координаційної ради під час третього засідання.

Керівник проекту Сергій Кузьміних зазначає, що кошти спрямують на закупку спеціального обладнання та залучення професійних спеціалістів: «За грантові кошти, які ми отримаємо від Житомирської ОДА, закупимо реабілітаційне обладнання. Аби учасники АТО, діти та дорослі з інвалідністю змогли пройти необхідне оздоровлення. Крім цього, залучимо професійних психологів, які проведуть ряд практичних тренінгів, та спеціалістів – із фізичної реабілітації, ортопеда, невролога».

Сума гранту для організації складає 100 тис. грн. Допомогу безкоштовно зможуть отримати учасники АТО, діти з діагнозом ДЦП, люди з інвалідністю та певними фізичними вадами, родини людей з інвалідністю з м. Житомир та Житомирської області.

Проект передбачає реабілітацію, оздоровлення та соціальну адаптацію, навчання учасників АТО, інвалідів, ветеранів війни зі спинальними травмами, постравматичними контратурами, остеохондрозом, постінсультними станами (другий та третій періоди відновлення). А також реабілітацію та оздоровлення дітей з діагнозами ДЦП, та з порушеннями постави та сколіозами I-II ступеня, тощо, соціальна адаптація дітей та їх родин.

З вересня по грудень 2017 року учасники пройдуть ряд практичних тренінгів щодо:

  • вирішення поточних психологічних проблем, отриманих внаслідок інвалідності чи фізичних вад;
  • попередження психічних розладів осіб з інвалідністю чи фізичними вадами, а також їх родин;
  • морально-психологічного пристосування до життя навколишньому середовищі осіб з інвалідністю чи фізичними вадами, а також їх родин;
  • зі спеціалістом з фізичної реабілітації щодо реабілітації та оздоровлення в домашніх умовах;
  • з ортопедом щодо реабілітації та оздоровлення в домашніх умовах;
  • з неврологом щодо реабілітації та оздоровлення в домашніх умовах.

Щоб отримати детальну інформацію про проходження реабілітації, звертайтесь до Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, обласна державна адміністрація, каб. 101. Телефони: (0412) 47-50-06, (096) 454-61-85.

Нагадаємо, що Реабілітаційний центр «Фонду Братів Кузьміних» запрошує на реабілітацію та оздоровлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #ато #реабілітація #кузьміні #фонд #гранд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...