• Головна
  • На Житомирщині до новорічних свят відбудуться святкові заходи для дітей
11:06, 14 грудня 2017 р.

На Житомирщині до новорічних свят відбудуться святкові заходи для дітей

У всіх районах та містах області до Дня Святого Миколая, Новорічних і Різдвяних свят відбудуться концерти, обрядові вистави, театральні постановки для дітей. У Житомирі організують обласні заходи для дітей пільгових категорій у День Святого Миколая та напередодні Нового року.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА Ігоря Гундича «Про заходи щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят для дітей».

Ігор Гундич доручив провести в грудні свято відкриття Новорічної ялинки у м. Житомир, у районних центрах і містах області.

Відповідно до документу, 19 грудня у Житомирській обласній філармонії імені С. Ріхтера відбудеться обласний захід для дітей пільгових категорій «Святий Миколай, до нас у гості завітай». А 26 грудня у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги пройде свято Нового року під патронатом голови облдержадміністрації.

Також у грудні відбудеться новорічна зустріч керівництва області з дітьми, батьки яких загинули в антитерористичній операції на сході України.

З метою організації цікавого дозвілляшколярів та молоді області у Новорічні і Різдвяні святав районах та містах пройдуть концерти, обрядові вистави, театральні постановки та інші дійства. Діти відвідають під час зимових канікул театри, кінотеатри, музеї, інші заклади культури і мистецтва.

#житомирщина #новийрік #діти #заходи
Оголошення
live comments feed...