
10:27, 13 квітня 2018 р.
Депутати Житомирської ради виділили 120 тис. грн на поїздку українських героїв з інвалідністю в Європу

В рамках проекту «Busofheroes», ініційованого колишнім військовослужбовцем 30-ї окремої механізованої бригади Олександром Швецовим, 12 травня українські герої з інвалідністю поїдуть на екскурсію в Європу. Хлопці відвідають Париж, Відень, Брюссель, Рим і Ватикан. Частину коштів на поїздку Олександр зібрав самотужки, ще 120 тисяч гривень виділили депутати.
Це питання розглянули на черговій сесії Житомирської міської ради 12 квітня.
«Більшість хлопцiв з ампутацiями проводять занадто багато часу в закритому приміщенні. Така подорож змусить їх вийти на вулицю, дихати свіжим повітрям, гуляти цiкавими мiстами, а головне – посміхатися. Я сам людина з ампутацiєю внаслiдок бойових дiй, втрачав Побратимiв i знаю, як важливо, коли поруч бiля тебе люди, якi вiдштовхують тебе вiд депресії, в якiй ти зараз знаходишся. Ось чому такi поїздки дуже важливi для таких хлопців. Ось чому i виникла така iдея як #BUSOFHEROES (автобус з героями)», – пише про проект на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook сам Олександр Швецов.
У 2014 році чоловіка було призвано навійськову службу. Виконуючи бойове завдання в районі села Весела Гора на Луганщині, Олександр Швецов отримав важке осколкове поранення ноги. На жаль, лікарям не вдалося її врятувати.

Олександру довелося пережити багато потрясінь, встати на протез і продовжити жити повноцінним життям. Минулого року Олександр Швецов долучився до Міжнародного військового паломництва до міста Лурд, що у Франції. Щороку до місця об’явлення Пресвятої Богородиці у передгір’ї Піренеїв з’їжджаються мільйони паломників.Проща, організована Патріарший Паломницький Центр УГКЦ, надихнула Олександра на нові звершення, а на знак вдячності він вирішив започаткувати власну акцію.
Нагадаємо, що Дев'ятикласник із Житомира поїде на Міжнародний конкурс комп’ютерних технологій - "Infomatrix2018".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
18:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада