Представників «Christliсh humanitare Bruderhilfe» нагородили відзнаками «За заслуги перед містом III ступеня»

Представників «Christliсh humanitare Bruderhilfe» нагородили відзнаками «За заслуги перед містом III ступеня», Витковская Ванда Вячеславовна

Секретар міської ради Наталія Чиж нагородила керівників БО «Christliсh humanitare Bruderhilfe» (Християнська гуманітарна братня допомога) Сімон Фабер та Еберхарда Кемпера відзнаками «За заслуги перед містом III ступеня». Відзнаки було вручено під час зустрічі з представниками благодійної організації в прес-центрі Житомирської міської ради 23 квітня.

Фонд«Християнська гуманітарна братня допомога»впродовж 25 років забезпечує надання благодійної допомоги м. Житомиру, а саме: одягу та взуття, необхідних для медичних закладів міста обладнання та інструментарію, медичних функціональних ліжок. За два роки сума, наданої Фондом допомоги, у грошовому еквіваленті складає близько 640 тисяч євро.

«Це велика честь для нас – отримати ці нагороди. Ми вважаємо, що вони належать великій кількості людей, які нас підтримують і причетні до нашої діяльності, ми з радістю передамо їх цим людям»,- сказав Еберхард Кемпер, керівник організації.

Сімон Фабер, у свою чергу, подякувала керівництву міської ради та голові житомирського БФ «Хлібний дім» Аркадію Маргулісу за спільну роботу і взаємопідтримку.

У рамках візиту представники благодійних організацій «Christliсh humanitare Bruderhilfe» та «Хлібний дім» обговорили особливості благодійної діяльності зі слухачами Школи місцевого самоврядування. Також відповіли на запитання житомирської молоді.

житомир відзнаки заслуги ChristliсhhumanitareBruderhilfe СімонФабертаЕберхардКемпер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі