![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:40, 8 листопада 2012 р.
В Житомирському управлінні освіти не знають, чи буде в них День писемності?
Завтра вранці, у День української писемності, традиційно Українське радіо зачитає диктант української єдності. Цього року його читатиме доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко. Зазвичай, диктанти пишуть не тільки українці, які живуть в Україні, а й представники діаспори.
Диктант складається зі 100-200 слів. Перевіряють роботи тих, хто надішле роботи 9-10 листопада. Найграмотніших буде відзначено призами - книжками та компакт-дисками.
Це заходи всеукраїнські... Тим часом, у Житомирі не тільки не знають про цю акцію, а й навіть не усвідомлюють, хто за що відповідає.
На наш дзвінок у приймальню міського управління освіти нам відповіли, що потрібно дзвонити за іншим номером. А на іншому номері нас направили... вгадайте куди? Правильно, у приймальню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
09:33, 25 липня
1
10:07, 25 липня
4
16:52, 18 липня
19:38, 24 липня
2
live comments feed...