18:00
24 липня
З 13 по 16 листопада 2012 року в м. Дніпродзержинську відбувся чемпіонат України зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) серед серед учнів спортивних шкіл.
Срібними призерами в командних змаганнях стали вихованці тренера Бєлікова Ігоря Миколайовича дитячо-юнацької спортивної школи №2 м.Житомира Домославська Вікторія, Афанасьєва Ганна, Кварцахелія Зейнаб. У другій вправі та в багатоборстві дві срібні нагороди здобула Вікторія Домославська.
стрибки дор_жка