Новини компаній
13:02, 7 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Дизайн інтер'єру в Чернівцях

Новини компаній
Дизайн інтер'єру в Чернівцях

Дизайн інтер'єру в Чернівцях від Романа Москаленка.

Сучасний дизайн інтер'єру проходить різні етапи своєї еволюції і все частіше стає більш багатогранним, в останні час все більш затребуваними стають еклектичні інтер'єри зі змішаними стильовими напрямками, також простежується динаміка розвитку на ексклюзивний дизайн інтер'єру.

Дизайн інтер'єру в Чернівцях , фото-1

Дизайн квартири має суттєві відмінності від дизайн інтер'єру будинку, перш за все це обумовлено його специфікою і площею інтер'єру.

Дизайн квартири

  • При створенні дизайну квартири одним із нюансів який іноді стає досить істотним - є її площа, а також базове планування. Напевно, багато хто стикався з проблемою перепланування квартири, в будинках старої забудови воно може бути істотно ускладнене.
  • У таких випадках основне завдання дизайнера вписати розроблювану концепцію в існуючий об'єм приміщення. Він повинен забезпечити максимальний комфорт житла і красиве поєднання інтер'єрних композицій при дотриманні всіх побажань замовника.

Дизайн студія Романа Москаленка завжди прагне розробити унікальний дизайн, який буде відрізнятися індивідуальністю стилю і функціональністю інтер'єру. Наша дизайн студія розробила і успішно застосовує унікальні техніки художнього декору і вже на протязі багатьох років займає лідируючі позиції в предметному дизайні. Індивідуальний підхід до кожного проекту дозволяє створювати унікальний інтер'єр житлового приміщення (будинку або квартири) і зробити їх справжніми витворами мистецтва.

Наші фахівці в володіють різними техніками створення інтер'єрної скульптури, художнього розпису по стіні, ми пропонуємо нашим клієнтам унікальні водні та світлові аква інсталяції (бульбашкові колони і декоративні водоспади по склу) для додання інтер'єру додаткової виразності і забезпечення додаткової функціональності.

Ми освоїли техніку обвугленого дерева, виготовлення скульптур з використанням технології хімічної металізації сріблом, що дозволяє надати нашим композиціям додаткового шарму і незвичайності.

Створений нами унікальний декор дозволяє залишатися інтер'єрним композиціям актуальними протягом багатьох років, він не старіє і не втрачає своєї актуальності.

Дизайн інтер'єру в Чернівцях , фото-2

Дизайн будинку

Розробляючи дизайн будинку нові віяння в дизайні інтер'єру частково визначають попит на «Сучасний дизайн». З іншого боку, унікальність дизайну в поєднанні з гармонійністю композицій можуть будь-який стильовий напрямок осучаснити та зробити його не просто красивим, але і дуже стильним.

Адже в інтер'єрі створеної в сучасному стилі можуть використовуватися окремі елементи, які відносяться до класичного стилю, стилю арт-деко або арт-нуво. Тобто фактично, зараз відбувається змішання окремих елементів у створеній дизайнером композиції. Такий підхід дозволяє дизайнеру створювати унікальні, неповторні інтер'єри, в яких можуть об'єднуватися і доповнювати один одного різні стильові напрями. Оцінити наші проекти і вибрати найбільш вподобаний для Вас стиль, Ви зможете відвідавши наш сайт і переглянувши рубрику "дизайн інтер'єру".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру житомир #дизайн інтер'єру #дизайн квартири #сучасний дизайн будинку
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Yura29
2 листопада 2021 р., 18:11
На фото зовсім різні стилі, але ви як дизайнер то все гарно обіграли. Я більше працюю із сучасними, але арт-нуво мені також подобається, якщо він осучаснений.
Оголошення
live comments feed...