
ДТП/АВАРІЯ
16:00, 27 березня 2023 р.
Надійне джерело
У Коростені поліція з’ясовує обставини ДТП з трьома травмованими
ДТП/АВАРІЯ

Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 березня близько 17:00 на вул. Сергія Кемського райцентру.
Попередньо, 47-річний водій вантажівки «Mercedes-Benz», рухаючись перехрестям, здійснив зіткнення з автомобілем «Skoda Octavia» під керуванням 20-річного жителя Рівненщини, а той, своєю чергою, зіткнувся з автомобілем «Renault Sandero», за кермом якого перебував 28-річний житель району.
У результаті ДТП травми отримав пасажир «Skoda», 42-річний житель Овруцької громади та пасажири «Renault», 20-річний житель Рівненської області та 11-річна жителька Овруччини.
Їх доставили до місцевої лікарні.
Нині триває встановлення всіх причин та обставин події.
Шановні водії! Обирайте таку швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації. За потреби виконати маневр, не забувайте переконатися, що це буде безпечно для всіх учасників руху. Пам’ятайте, що дозволена швидкість руху у населених пунктах – 50 км/год.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
1 липня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
09:31
30 червня
ТОП новини
Оголошення
23:33, 2 липня
11:20, 26 червня
12:04, 29 червня
17:03, 2 липня