• Головна
  • У дитячій лікарні Житомира з’явився електрокоагулятор, що виконуватиме розсічення тканин без кровотечі
МЕДИЦИНА
15:05, 4 липня 2023 р.
Надійне джерело

У дитячій лікарні Житомира з’явився електрокоагулятор, що виконуватиме розсічення тканин без кровотечі

МЕДИЦИНА

У дитячій лікарні Житомира з’явився електрокоагулятор, що виконуватиме розсічення тканин без кровотечі.

Сучасний електрохірургічний коагулятор з’явився у Дитячій лікарні імені В. Й. Башека. Його закупили за благодійні кошти, які надав Уряд Швейцарії.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Електрохірургічний молекулярно-резонансний апарат використовується для зупинки кровотечі під час оперативних втручань і у випадках, коли виникає необхідність у швидкій та безпечній зупинці кровотечі. Коагулятор допоможе медикам здійснювати найменш травматичний метод різання та коагуляції, що зменшить ризик виникнення післяопераційних ускладнень.

Німецький пристрій BOWA-elektronic Gmbh має широкий арсенал можливостей безкровних оперативних втручань та призначений для роботи у відкритій хірургії, лапароскопії та для виконання ендоскопічних операцій.

«Цей пристрій можна гнучко налаштувати залежно від кількості роз'ємів. Різні зміни - відповідно до індивідуальних вимог хірургів. Використання цього обладнання підвищить рівень безпеки , якості та дасть можливість розширити спектр хірургічних втручань, не збільшуючи травматичність та тривалість операції», - розповідають про новинку медики лікарні.

За кошти благодійників закупили також і набір хірургічних інструментів, зокрема й медичних інструментів для проведення отоларингологічних операцій. Придбали і три ультразвукові мийки для передстерилізаційної обробки медичних інструментів для потреб операційного блоку та перев'язувального

В дитячій лікарні щороку проводять близько 400 планових операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #медичні гарантії #новини житомира #новини житомирщини #медичні послуги #новини #інформація #медики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...