• Головна
  • Понад 700 тис гривень штрафних санкцій буде застосовано за порушення торгівлі підакцизними товарами, — ДПС у Житомирській області
МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА
15:54, 4 липня 2023 р.
Надійне джерело

Понад 700 тис гривень штрафних санкцій буде застосовано за порушення торгівлі підакцизними товарами, — ДПС у Житомирській області

МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА

Понад 700 тис гривень штрафних санкцій буде застосовано за порушення торгівлі підакцизними товарами.

Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

Так, 30 червня поточного року, працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту проведено перевірку двох магазинів розташованих у центрі міста Коростеня, в яких здійснювалась торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами, що належать одному суб’єкту господарювання.

В ході перевірки зазначених магазинів встановлено факт роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності відповідних ліцензій. З метою припинення незаконної торгівлі та вилучення підакцизного товару, який незаконно реалізувався, було залучено працівників правоохоронних органів.

За результатами вжитих контрольно-перевірочних заходів, працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту виявлено факт використання двох найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, порушення законодавства в частині проведення розрахункових операцій під час реалізації підакцизних товарів, ведення обліку товарних запасів підакцизних товарів, роздрібну торгівлю та зберігання алкогольних напоїв без наявності відповідних ліцензій та дозволів.

За виявлені в ході проведення перевірки порушення до суб’єкта господарювання буде застосовано штрафні санкції на суму понад 700 тис гривень.

Крім того, працівниками правоохоронних органів, які були залучені до проведення фактичних перевірок, вилучено 1597 пляшок алкогольних напоїв на суму близько 180 тис гривень, що реалізовувались без ліцензії, складено та направлено до суду два адміністративних протоколи відповідно до ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ГУ ДПС у Житомирській області

Понад 700 тис гривень штрафних санкцій буде застосовано за порушення торгівлі підакцизними товарами, — ДПС у Житомирській області, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дпс житомирщини #правоохоронці #новини житомира #новини житомирщини #товари #акцизні товари
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...