
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ
10:40, 5 липня 2023 р.
Надійне джерело
Працюємо на міжнародних дорогах задля дотримання безпеки руху та санітарного стану, — Служба відновлення Житомирщини
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ
Працюємо на міжнародних дорогах задля дотримання безпеки руху та санітарного стану.
«Проводимо роботи з експлуатаційного утримання на шляхах М-06 Київ – Чоп та М-07 Київ – Ковель – Ягодин у межах Житомирщини».
Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.
Під час війни це чи не єдиний метод забезпечувати безпечний рух усіх видів транспорту та підтримувати відповідний санітарний стан доріг. Адже у зв’язку з повномасштабним вторгненням дорожники не мають змоги проводити планові роботи з капремонту.
Що роблять фахівці:
- збирають окремі предмети з проїзної частини;
- біля барʼєрного огородження, зупинок, оглядових майданчиків проводять скошування трави мотокосами вручну, а також, де це можливо, скошують траву навісною косаркою,
- вручну кущорізами видаляють поріст обабіч доріг,
- проводять прибирання автобусних зупинок, забирають сміття з урн.
«Наше завдання, хоч і при обмежених ресурсах, створити умови для безпечного руху транспорту та своєчасного отримання вантажів, що відіграє важливе значення в наближенні нашої перемоги.
Та вкотре нагадуємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», - йдеться в повідомленні.
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
Оголошення
21:26, 1 лютого
13:14, 4 лютого
07:44, 3 лютого
7
15:57, 1 лютого
