• Головна
  • Вимушені біженці зможуть проживати у модульному містечку Житомирської громади
ВПО
11:18, 5 липня 2023 р.
Надійне джерело

Вимушені біженці зможуть проживати у модульному містечку Житомирської громади

ВПО
Вимушені біженці зможуть проживати у модульному містечку Житомирської громади

Положення про порядок розміщення затвердили сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Нагадаємо, що модульне містечко буде збудоване в селі Вереси, на території Житомирської об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

«Наразі Червоний Хрест (Італія) проводить повторний тендер для закупівлі цих будиночків і згідно з домовленістю восени вже має відбутися встановлення відповідно до проведеного тендеру Червоним Хрестом. Маємо надію, що 40 будиночків будуть заселені ВПО до кінця року», - говорить перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Заселятися в ці будинки зможуть сім’ї, які фактично проживають (перебувають) в межах Житомирської ОТГ та знаходяться на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

Право розміщення у тимчасових спорудах мають переселенці та їх сім’ї за умови:

Переміщення з території, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Житло яких зруйноване або тимчасово непридатне для проживання внаслідок пошкодження та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, cпричинених військовою агресією росії.

Першочергове право на розміщення у тимчасових спорудах матимуть багатодітні сім’ї з неповнолітніми дітьми, сім’ї в яких виховуються діти з інвалідністю, вагітні жінки, особи, які втратили непрацездатність, та інші пільгові категорії громадян

Для розміщення у будинках внутрішньо переміщені особи мають подати заяву до виконавчого комітету Житомирської міської ради. Заяви будуть прийматися після будівництва та введення в експлуатацію модульних будинків.

З метою забезпечення прозорого процесу відбору та розміщення внутрішньо переміщених осіб у тимчасові споруди, буде утворено Комісію.

Переселенці та члени їх сімей будуть розміщуватись у будинках безоплатно, на строк до одного року з можливістю продовження на наступний строк.

Користування тимчасовими спорудами здійснюватиметься на підставі Договору про користування тимчасовими спорудами зі збірних модулів.

Особи, які проживатимуть в будинку, не матимуть права приватизувати, обмінювати та здійснювати поділ такого житла, використовувати для впровадження підприємницької діяльності, здавати у піднайм або вселяти до нього інших осіб, не зазначених у договорі користування.

Внутрішньо переміщені особи будуть зобов’язані своєчасно вносити плату за житлово-комунальні послуги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#впо #переселенці #новини житомира #новини житомирщини #допомога #пригоди #події #новини #внутрішньо переміщені особи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...