
ПОЛІЦІЯ
21:00, 7 вересня 2023 р.
Надійне джерело
Минулої доби поліцейські вилучили патрони у двох чоловіків на Житомирині
ПОЛІЦІЯ
Вчора, 6 вересня 2023 року, правоохоронці відділення поліції №1 (смт Ємільчине) Звягельського райвідділу провели санкціонований обшук за місцем проживання 42-річного жителя Ємільчинської громади.
У результаті у підсобному приміщенні та будинку чоловіка поліцейські виявили набої різного калібру.
Того ж дня на одній із вулиць Звягеля оперативники зупинили 27-річного місцевого жителя для перевірки. Правоохоронці встановили, що чоловік має при собі кілька десятків патронів. Він пояснив, що боєприпаси знайшов.
В обох випадках правоохоронці вилучили виявлене для направлення на експертне дослідження.
За обома фактами слідчі поліції проводять перевірку за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.
За чинним законодавством незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Звягельський районний відділ поліції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
15:50
12 листопада
13:00
12 листопада
10:05
12 листопада
12:00
10 листопада
10:00
10 листопада
ТОП новини
Оголошення
11:12, 6 листопада
26
11:54, 12 листопада
98
19:23, 7 листопада
21:26, 8 листопада