ПОЛІЦІЯ
09:39, 14 вересня 2023 р.
Надійне джерело

ПОЛІЦІЯ

13 вересня до Дня рятівника на стадіоні «Спартак» відбувся благодійний футбольний матч в пам’ять про трьох загиблих рятувальників Житомирщини.

У футбольному поєдинку зустрілися дві команди: команда ДСНС “Рятівник” та збірна Житомирської обласної асоціації футболу.

Гра відбулася за ініціативи Благодійного фонду “Соціальна адаптація незахищених верств населення”, який поставив собі за мету зібрати кошти на придбання модульного піротехнічного костюму «Яровит 240/60» для безпеки особового складу ДСНС при розмінуванні територій. Вхід на арену був безкоштовним, а донати можна було залишити в скрині, що знаходилася перед входом на стадіон, а також перерахувати їх на спеціальний рахунок у банку.

Розпочався матч із запеклої боротьби, результатом якої став пропущений м’яч на 15 хвилині у ворота професійний футболістів. Автором першого голу став начальник пожежно-рятувальної частини в смт Черняхів Святослав Грищук.

Професійні футболісти одразу почали виправляти ситуацію, однак на 29 хвилині в результаті серії гострих атак м’яч влучив у ворота обласної асоціації футболу. Другий гол забив заступник начальника аварійно-рятувальної частини АРЗ СП Віталій Коваль. Зрештою рахунок першого тайму: 2:0 на користь команди рятувальників.

У перервах між таймами волонтери розігрували на аукціоні цінний лот, зокрема футбольний м’яч з автографами збірної Житомирської обласної асоціації футболу.

На початку другого тайму професійним футболістам вдалося відігратися і на 10 хвилині забити гол у ворота рятувальників. Майстерним ударом став гол Дмитра Мічуріна під номером 8.

Однак фінальну крапку в поєдинку поставив рятувальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Ярослав Сторожук, який забив гол на 28 хвилині. Відтак, переможцями стала команда ДСНС «Рятівник», яка з рахунком 3:1 виграла у команди «ЖОАФ».

"Благодійна гра подарувала позитивні емоції. За підсумками проведення матчу вдалося зібрати 15 тис. грн. Щиро вітаємо наших колег з перемогою! Бажаємо успіхів та футбольної фортуни в майбутніх турнірах та чемпіонатах", - йдеться в повідомленні.