![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПРОКУРАТУРА
16:09, 2 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
Вимагав «відкати» за поставлене медобладнання – на Житомирщині судитимуть директора комунальної лікарні
ПРОКУРАТУРА
Прокурори Житомирської обласної прокуратури до суду обвинувальний акт стосовно посадовця медустанови за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Слідство встановило, що директор однієї з комунальних лікарень Житомирщини вимагав від приватного підприємця «відкат» за поставлене ним медобладнання.
На вимогу посадовця, постачальник мав віддати йому 20% від вартості устаткування та виробів медичного призначення. За укладеним з підприємцем договором, лікарня закупила устаткування за бюджетні кошти на суму 700 тис. грн.
Неправомірну вигоду обвинувачений брав двома траншами, на загальну суму 140 тис. грн.
Викрили ділка у червні цього року, відразу після одержання другої частини «відкату».
Наразі чиновник відсторонений від займаної посади.
Корупційний злочин викрито Житомирською обласної прокуратурою спільно з ГУНП в області та Управлінням стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.
У разі доведення у суді вини фігуранту загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Житомирська обласна прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...