• Головна
  • Житомир відвідав керівник благодійної організації «Грін-Кросс Україна»
13:23, 27 квітня 2011 р.

Житомир відвідав керівник благодійної організації «Грін-Кросс Україна»

З перших днів аварії на Чорнобильській атомній електростанції чимало міжнародних неурядових організацій розпочали надавати допомогу постраждалим в наслідок глобальної техногенної катастрофи. Всесвітньо відома благодійна організація "Грін-Кросс" відкрила філію в Україні з метою реалізації важливих проектів. В ці дні продовжено угоду про співробітництво між "Грін-Кросс Україна", федерацією профспілок Житомирської області та обласним управлінням охорони здоров’я.

До Житомира приїхав керівник благодійної організації „Грін-Кросс Україна” Юрій Сапіга. Саме з ініціативи обласної федерації профспілок організовано зустріч та вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, які в перші дні її працювали біля реактора та в зоні посиленого радіаційного контролю. Саме на їх плечі ліг важкий тягар щодо зупинення страхітливого поширення радіації в світі. Їх дії були і оперативними, і своєчасними, і небезпечними. Багато ліквідаторів пішли з життя. Вшановано їх пам’ять та висловлено подяку тим, хто ще поряд з нами.

Юрій Сапіга - голова правління благодійної організації „ГрінКросс Україна”: "Нам не потрібна вдячність, нам треба щоб були конкретні справи, щоб діти наші були здорові і все населення не хворіло. І дуже важко за кордоном пояснювати те, що ви потребуєте допомоги, а ми працюємо лише з вашою областю, з Білою Церквою та Переяславом Хмельницьким. І ця допомога буде продовжена”.

Цими днями за допомогою благодійників здійснюються і інші акції в районах, які постраждали найбільше від Чорнобильської катастрофи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...