• Головна
  • Як звичайному замовнику перевірити правильність встановлення пластикового вікна
Реклама
17:36, 10 червня 2015 р.

Як звичайному замовнику перевірити правильність встановлення пластикового вікна

Реклама

Не секрет, що від правильного монтажу пластикових вікон залежить не тільки їх термін служби, але і теплопровідність. Майстер, який виконує встановлення пластикових вікон, може запропонувати вам 2 варіанти установки: простий або відповідно до ДЕСТу. І в тому, і в іншому випадку рама ретельно вирівнюється за рівнем і добре фіксується в отворі, але в першому випадку монтажний шов просто заповнюють поліуретановою піною. Якщо вибрати другий варіант, то монтажний шов з двох сторін закривають спеціальними стрічками або герметиками. Монтаж за ДЕСТом обійдеться вам дорожче приблизно на 70 гривень у порівнянні з простим монтажем. Сонце і волога руйнують поліуретанову піну, тому економити тут не потрібно. Герметизацію шва можуть виконати і робітники-ремонтники ще під час будівництва, але, переважно, вони не мають досвіду з виконання цих робіт і не вміють працювати з відповідними матеріалами. Отримати корисні поради з проведення будівництва та ремонту можна з будівельних статей: http://www.stateyki.org.ua/category/construction-repair/. Там же є статті з описом будматеріалів.

Небезпеку становлять старі будинки, адже під час демонтажу старих вікон може зруйнуватися виступ по периметру отвору, наявність якого сприяє кращому закладенню шва. Виправити це можна за допомогою цементних сумішей, що швидко тверднуть, варто подумати про це заздалегідь і обговорити з майстрами вартість додаткових робіт. Це стосується і зовнішніх укосів, не слід залишати піну на сонці. Внутрішні укоси можна обробити, застосувавши такі будматеріали, як пластикові панелі, що обійдеться вам від 60 до 100 гривень за отвір. Але якщо обштукатурити укоси вікна своїми руками, то можна заощадити, ще можна не використовувати лиштви, які закривають стик стіни з панеллю, тоді прорізи будуть виглядати суворіше і лаконічніше. Ознайомитися з відповідними будматеріалами можна в каталозі статей у розділі "Будматеріали": http://www.stateyki.org.ua/category/construction-repair/building-materials/. Там можна ознайомитися з властивостями не лише тих матеріалів, які стосуються вікон, а також з іншими.

Після закінчення роботи майстрів не поспішайте підписувати акт приймання, перевірте роботу майстрів. Нехай ви не знаєте всіх тонкощів установки, але перевірити якість роботи ви зобов'язані, в цьому вам допоможуть наступні поради:

  • досліджуйте монтажний шов, він повинен бути рівномірно розподілений по всій глибині, а із зовнішнього боку повинен бути закритий за допомогою герметика або стислою ущільнювальною стрічкою;
  • перевірте щільність прилягання стулки, досить пройтися по периметру мокрою рукою або піднести запалений сірник;
  • перевірте наявність і працездатність дренажних отворів, для цього достатньо вилити на фальц коробки склянку води, закрити стулку і через 10 секунд відкрити її, води не повинно бути;
  • перевірте працездатність фурнітури, для чого відкрийте вікно в режимі провітрювання і закрийте його, всі положення повинні фіксуватися, а ви маєте почути характерний звук.

І нехай ви не можете самостійно виконати монтаж пластикового вікна, але проконтролювати процес і вимагати усунути недоліки ви зобов'язані.

За матеріалами каталогу статей
http://www.stateyki.org.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...