• Головна
  • Безкомпромісна акція для підприємців Житомирщини: «здай» податківця-хабарника та отримай амністію
15:32, 4 вересня 2015 р.

Безкомпромісна акція для підприємців Житомирщини: «здай» податківця-хабарника та отримай амністію

Така амністія передбачена програмою протидії та запобігання корупції у фіскальних органах на 2015- 2017 роки. Документ запроваджений відповідно до міжнародних антикорупційних стандартів та вимог чинного законодавства України. Про це повідомляє сектор комунікацій головного управління Фіскальної служби у Житомирській області.

"Дієвим заходом щодо запобігання та протидії корупції в органах ДФС цією Програмою визначено роль громадськості, зокрема її залучення до формування, реалізації та моніторингу антикорупційної політики у відомстві, формування у суспільстві нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно небезпечного явища. Одним із механізмів реалізації цього заходу с проведення із залученням громадськості анонімного опитування платників податків щодо сприйняття корупції та довіри до органів Фіскальної служби області та оприлюднення результатів таких опитувань у ЗМІ", – відзначає головний державний інспектор обласного управління Фіскальної служби Алла Корнійчук.

Звертаємо увагу підприємців на те, що про всі протиправні діяння податківців та митників Житомирщини вони можуть повідомляти у відділ власної безпеки обласного Управління Фіскальної служби за номером телефону 418-003.

#житомирщина #податківці #хабарники #амністія #підприємці
Последние новости
Оголошення
live comments feed...